fbpx

O nas

Jesteśmy rodziną, dla której fundamentem jest wzajemne wsparcie i ogromna ciekawość świata. Odkąd los nas połączył, podjęliśmy wspólną podróż. To czego unikamy to utknięcie w poczekalni życia.

Nasza wspólna żeglarska pasja dała początek firmie „Słoń na horyzoncie” organizującej rejsy żeglarskie i czartery jachtów w Europie i akwenach egzotycznych.Ciągnie nas by odwiedzić nowe miejsca, poznać nowych ludzi, skosztować dobrej kuchni, nauczyć czegoś nowego. Chcemy wyglądać dobrze i w zdrowiu cieszyć się czasem jaki dla siebie mamy.

Narodziny pierwszej córki nie były dla nas hamulcem, ale motorem nowych wyzwań. Nasza Tosia jest z nami cokolwiek robimy i gdziekolwiek jesteśmy.

W skład naszej rodziny wchodzą:

Basia – oaza spokoju i racjonalizmu, twardo stąpa po ziemi. Wszędzie jest jej dobrze, pod warunkiem, że jest tam ciepło. Ceni sobie dobrą kuchnię, zwłaszcza taką, w której brak jest niezdrowych dodatków. Jest doskonałym kapitanem jachtowym z ogromnym dorobkiem poprowadzonych rejsów. Żegluje od urodzenia i potrafi manewrować katamaranem jak mało który facet. Instruktorka narciarstwa. Ale przede wszystkim kochająca matka, potrafiąca z niebywałą intuicją omijać pułapki wychowawcze współczesnego świata

Adam – Od 18 lat występujący na scenie i w telewizji, jako aktor kabaretu DNO z Dąbrowy Górniczej. Fotograf, model, lektor, konferansjer, wokalista. Znajdziecie w nim przewodnika po górach, kompana na spływie kajakowym czy narciarskim stoku, kapitana na rejsie morskim, albo po prostu kumpla, który chętnie pójdzie z Wami konie kraść. W niewytłumaczalny sposób przyprawia o uśmiech dzieci w dowolnym wieku i z różnych kultur. Co ciekawe udaje się to nawet we własnym domu J

Tosia – jako dwulatka odbyła z nami 63 loty, odwiedzając 17 krajów na 5 kontynentach. Spędziła 8 tygodni na rejsach katamaranami z czego pierwsze dwa tygodnie w wieku 3 miesięcy na Karaibach. Wszędzie była blisko ludzi, przez których jako uśmiechnięta blondyneczka była rozchwytywana. Być może stąd jej olbrzymia otwartość na ludzi.

Chcemy podzielić się z Wami naszymi doświadczeniami, przemyśleniami i pasjami.  Zobaczcie jak widzimy otaczający nas świat. Jak kreujemy nasz własny. Weźcie z niego co uważacie za ciekawe. Każde spotkanie z Wami także dla nas  będzie inspirujące, za co Wam z góry dziękujemy!

P.S.

Wiadomość z ostatniej chwili – nasza rodzina wnet powiększy się o drugą dziewczynkę!

Przepis na naszego bloga:

Składniki:

– podróże

– aktywność

– food

– Lifestyle

– Moda dziecięca, damska i męska

– Parenting

– humor

– fotografia

 

Do naczynia w kształcie kuli ziemskiej wsadzić porcję podróży, dodać zdrowe i/lub oryginalne jedzenie. Własny Lifestyle zmiksować z parentingiem, dodać szczyptę mody. Wszystko razem aktywnie wymieszać.

Całą treść podawać w towarzystwie samodzielnie przygotowanych fotografii, okraszonych humorem.

Smacznego!