Blog, Lifestyle, Travel

Mrozowicz.pl partnerem Booking.com

3 listopada 2018
booking.com, planowanie podróży

Nasi drodzy przyjaciele i czytelnicy. Postanowiliśmy wkroczyć we współpracę z największym operatorem na światowym rynku wynajmu miejsc noclegowych – portalem Booking.com.

Dlaczego to robimy?

Najczęściej rezerwujemy noclegi właśnie poprzez ten portal. Robimy to od wielu lat, swoje noclegi rezerwując w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej, Nowej Zelandii, po prostu wszędzie . Nic nie stoi na przeszkodzie aby rezerwacji dokonywać z dnia na dzień, a baza milionów dostępnych obiektów na całym świecie jest imponująca. Jest to największy gracz, który poza swoim interesem dba także o interes swoich klientów, co mieliśmy okazję sprawdzić osobiście.

Miało to miejsce na Teneryfie, gdzie gospodarz zarezerwowanego poprzez Booking.com obiektu, całkowicie się na nas wypiął. Staliśmy pod drzwiami z rocznym dzieckiem, zapadał wieczór a tu ani widu ani słychu gospodarza. Okazał się nierzetelny, co potwierdziła nam obsługa infolinii Booking.com. Jednocześnie w trybie pilnym zaproponowano nam inny obiekt w pobliżu, który spełniał nasze oczekiwania. Pokryto także różnicę w cenie która powstała wobec pierwotnej rezerwacji.

Infolinia jest czynna 24h pod numerem: +48223060857, przygotuj do rozmowy numer rezerwacji i PIN, które to informacje znajdują się zawsze u dołu maila z potwierdzeniem Twojej rezerwacji.

Od tego roku stoimy także po stronie gospodarza, udostępniając nasz własny obiekt na pograniczu województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Z tej perspektywy także nie możemy złego słowa na portal powiedzieć. Gdybyście szukali miejsca na pobyt dla 8-10 osób z dala od ludzi, a w otoczeniu zieleni zajrzyjcie tutaj.

Rodziny z dziećmi i zwierzakami mile widziane 🙂 Kupiliśmy ostatnio wielką trampolinę – Tośka oszalała ze szczęścia!

Na czym polega ta współpraca?

Zamieszczamy na stronie naszego bloga specjalny segment z linkiem, który kieruje Was wprost do opcji rezerwacji Waszego noclegu na portalu www.booking.com. Nasz link:

Co my zyskujemy?

Jeśli zdecydujesz się na nocleg za pośrednictwem naszego linka do Booking.com, na nasze konto partnera afiliacyjnego wpłynie część prowizji, jaką pobiera booking od właściciela obiektu (nie od Was).

Dzięki Wam po jakimś czasie zaczną się zbierać środki, które umożliwią nam planowanie naszych kolejnych wypraw.

Co Wy zyskujecie?

  • dla Was cena za rezerwację noclegu za pośrednictwem naszego linku jest dokładnie taka sama, jak przy standardowej rezerwacji na portalu Booking.com.
  • stajecie się honorowym mecenasem naszego bloga!
  • Dozgonną wdzięczność rodziny ciekawej Świata

Czy Ty także możesz zostać partnerem Booking.com?

Oczywiście. Jeśli prowadzisz firmę albo działalność w obrębie turystyki i spełniasz kryteria współpracy z portalem, Ty także możesz zostać ich partnerem. Informacje o tym programie znajdziesz tutaj.

To naprawdę opcja warta przeanalizowania.

Jeśli jednak jeździsz i rezerwujesz noclegi okazjonalnie, albo nie masz możliwości współpracy z portalem, będziemy Ci bardzo wdzięczni za korzystanie z naszego linka.

Każda Twoja rezerwacja to Twój osobisty wkład w rozwój naszego bloga. Największym profitem jest tutaj dla nas Twoje zaangażowanie.

Dziękujemy i do zobaczenia na rodzinnym szlaku!

Julka, Tosia, Basia i Adam

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply